У квітні росіяни «люблять» Трампа ушестеро менше, ніж у березні

У квітні росіяни почали істотно менше «поважати» та «симпатизувати» главі Сполучених Штатів.

Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Соціологи з'ясували, що до президента США Дональда Трампа сьогодні росіяни ставляться гірше, ніж місяць тому: частка негативних відповідей зросла з 7% до 39%, позитивних, навпаки, знизилася з 38% до 13%.

«В емоційному аспекті сприйняття Трампа переважають недовіра (31%), розчарування (19%) або байдужість (29%). У порівнянні з березнем, повагу, симпатію і надію сьогодні до нього відчувають істотно рідше», –зазначено в повідомленні.

Громадяни РФ переконані, що російсько-американські стосунки за останній місяць, погіршилися: якщо в березні ц. р. відповідний індекс дорівнював -45 п., то в квітні -68 п.

«Більшість опитаних дають негативні оцінки: 42% вважають відносини напруженими, 28% - прохолодними, 12% - ворожими», - поінформували у ВЦВГД.

Соціологи наголосили, що збройне зіткнення Росії з США і НАТО більшості громадян (63%) як і раніше здається неможливим або вкрай малоймовірним, однак частка тих, хто вважає війну можливою (або такою, що вже триває) досягла 30%.

Оптимізм щодо майбутнього спілкування Москви і Вашингтона помітно знизився: якщо в березні поліпшення у дво-трирічній перспективі очікували 58%, то сьогодні – 34%. Негативний прогноз дають 15%, ще 38% вважають, що ситуація не зміниться.

Ініціативне всеросійське опитування «ВЦВГД-Супутник» проведено 11-12 квітня 2017 р. В опитуванні беруть участь росіяни у віці від 18 років. Метод опитування – телефонне інтерв'ю за стратифікованою двохосновною випадковою вибіркою стаціонарних і мобільних номерів об'ємом 1200 респондентів.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram