12 08 2017 18:42

У Києві на депутата-свободівця напали із залізною трубою

Напад стався увечері 11 липня 2017 року під час акції протидії незаконній забудові. Депутата Київської міської ради від ВО «Свобода», ветерана московсько-української війни Володимира Назаренка невідомий ударив по голові залізною трубою.

Прес-служба ВО «Свобода» інформує, що напад стався під час акції проти незаконної забудови у Дніпровському районі Києва. Націоналіста госпіталізували та наклали декілька швів. Варто зазначити, що до акції прямої дії свободівці вдалися, оскільки звернення щодо порушення закону під час будівництва, спрямовані до МВС та дозвільних інстанцій, не дали результату.

«Чи знайде поліція винуватця нападу на депутата Київради й нашого побратима, покаже, на чиєму вона боці – закону чи забудовників. Незважаючи на напади, ми продовжимо протидію, адже в цьому місті жити нашим дітям. Не допустимо, щоби стало нормою незаконне будівництво в нашому місті, тим більше – побиття людей, які з цим борються. Побратимові ми бажаємо якнайшвидшого видужання, а справу нападу на нього беремо на особистий контроль», – заявив голова Київської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Петро Кузик.