У Києві поліція взяла в оточення активістів, щоб пропустити гей-парад. Затримано депутата (ФОТО)

18.06.2017 12:38
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду
У столичному парку Шевченка активісти зібрались на захист традиційних сімейних цінностей. Поліція ж взялась за забезпечення комфорту прихильникам ЛГБТ.

«У парку Шевченка Національна Гвардія та поліція взяла в оточення націоналістів, щоб дати пройти гей-параду. Між патріотами та правоохоронцями відбуваються сутички, в результаті яких було затримано четверо активістів, в одного ймовірний перелом руки. Серед затриманих є сокілець, депутат Київради Володимир Назаренко», - інформує прес-служба ВГО «Сокіл».

Повідомляють також, що націоналістів, затриманих в парку Шевченка, привезли в Шевченківський райвідділок (вул. Герцена, 9). Під відділком зібрались активісти з вимогою випустити незаконно затриманих захисників української родини.

Теги: Київ, ЛГБТ
ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 14 +

КОМЕНТУВАТИ

 • 201718 червня 2017 22:10 Відповісти IP:  139.59.241.--- Смотрите внимательно фото!!! Знатный педофил и лгбтэшник Лёвчик засветился там по-полной!!!
 • Дзюник18 червня 2017 19:02 Відповісти IP:  93.178.212.--- Дійсно,це ж не був гей-парад,це був "марш рівності"...Ті,які на нього вийшли казали іншим - ми всі рівні,тобто ви такі самі як ми...А ті - ні,ви срані під.араси,а ми націоналісти...А їм у відповідь - ви теж під.араси,тільки політичні...А поліція радісно розганяла і тих,і других,бо де ще в одному місті можна побачити стільки збочених ідіотів і мати можливість цілком законно перетягнути їх кийком...
 • Богдан18 червня 2017 19:23 Відповісти IP:  77.123.170.--- Щось наснилося??? Поліція власне достойно виконала своє завдання щодо забезпечення громадського порядку і недопущення насильства до учасників мирного правозахисного заходу з боку т. зв. (як їх тут називають) ,,активістів" та ,,патріотів"! Малееееесенькими крочками, та все ж наближаємося до сучасної цивілізації!!
 • Богдан18 червня 2017 15:31 Відповісти IP:  77.123.170.--- Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій, і якби вони впали, підійме одне свого друга! Та горе одному, як він упаде, й нема другого, щоб підвести його... ТАКОЖ КОЛИ ВДВОХ ПОКЛАДУТЬСЯ, ТО ТЕПЛО ЇМ БУДЕ, А ЯК ЖЕ ЗОГРІТИСЬ ОДНОМУ? (Біблія, Еклезіяст 4. 9-11)
 • Богдан18 червня 2017 15:22 Відповісти IP:  77.123.170.--- І сталося, як скінчив він говорити до Саула, то Йонатанова душа зв,язалася з душею Давидовою, - і полюбив його Йонатан, як душу свою. ... І склав Йонатан із Давидом умову, бо полюбив його як душу свою. І зняв Йонатан із себе плаща, що був на ньому, та й дав його Давидові, і вбрання своє, і все аж до меча свого, і аж до лука свого, і аж до пояса свого. ...
  І говорив Саул до свого сина Йонатаната до всіх своїх рабів, щоб убити Давида. Та Йонатан, син Саулів, дуже кохав Давида. ...
  І запалав Саулів гнів на Йонатана, і він сказав йому: ,,Негідний і неслухняний сину! Чи ж не знаю я, що ти вибрав Єссеєвого сина на свій сором та сором і неславу своєї матері?" ... І встав Йонатан від столу, розпалений гнівом, і не їв хліба і другого дня новомісяччя, бо був засмучений за Давида, бо його образив його батько.
  І сталося вранці, і вийшов Йонатан на поле, на умовлений з Давидом час, а з ним був малий хлопець. І сказав він до хлопця свого: ,,Побіжи, знайди ті стріли, що я вистріляю." Хлопець побіг, а він пустив стрілу поза нього. І прийшов хлопець до місця стріли, що пустив Йонатан, а Йонатан кликнув за хлопцем і сказав: ,,Он та стріла за тобою далі!" І зібрав Йонатанів хлопець стріли, та й прийшов до свого пана. А той хлопець нічого не знав, - тільки Йонатан та Давид знали ту справу. І віддав Йонатан свою зброю юнакові, якого мав, та й сказав йому: ,,Іди, занеси це до міста!" Той юнак пішов, а Давид устав із південного боку, і впав на обличчя своє на землю, та й поклонився три рази. І поцілували вони один одного, і оплакували один одного, а Давид гірко плакав. І сказав Йонатан до Давида: ,,Іди з миром! А що присягнули ми двоє в Господнє Ім,я, говорячи: ,,Господь нехай буде свідком між мною та між тобою, і між насінням моїм та насінням твоїм, - нехай буде аж навіки!" ...
  Скорблю по тобі, Йонатане, мій брате! Ти для мене був вельми улюблений, - КОХАННЯ ТВОЄ РОЗКІШНІШЕ ДЛЯ МЕНЕ БУЛО ВІД КОХАННЯ ЖІНОЧОГО! (Біблія, Книги Самуїлові)
 • свідомець18 червня 2017 13:58 Відповісти IP:  37.55.203.--- Пора вже відчепитися від тих збоченців а не ходити за ними слід у слід. У нас збройний конфлікт, гинуть люди, їсти нема що, все дороге, тарифи підняли, львівське сміття по цілій країні... Може краще цими проблемами спочатку зайнятися. А люди з відхиленнями нехай бодай попробують боротися з ними замість пропагувати хворобу.
 • Т.Д.18 червня 2017 14:40 Відповісти IP:  159.224.167.--- Бідненьке,не їло вже дні три,або чотири. Мабуть усі гроші на свій гаджет витратив,та на Інтернет-провайдера? Га,свідомчику? Кому нема,що попоїсти в Україні,ті не сидять у мережі цілодобово,як це робиш ти,троляка кацапська Це по-перше. А по-друге,гомосексуалізма,що чоловічого,що жіночого,немає у переліку хвороб,так званої Міжнародної класифікації хвороб(МКХ-10),що прийнята ВООЗ. СНІД є,стенокардія є,гонорея з сифілісом,остеохондрозом,гіпертонічною хворобою,усілякими онкозахворюваннями,розсіяним склерозом,малярією та подагрою,також є. А такої хвороби,як гомосексуалізм,немає.
 • свідомець18 червня 2017 14:57 Відповісти IP:  37.55.203.--- До речі, всі хто не гей -- кацапи?
 • Т.Д.18 червня 2017 17:56 IP:  159.224.167.--- Не всі негеї є кацапами. Але ж у Кацапстані,як у будь-якій іншій країні світу,педерасти з лезбіянками існують. Також,у Ерефії,як у будь-якій державі,є голодні,хворі,нещасні та зубожілі громадяни. І цих бідняків там,не менше,а може й більше,ніж в Україні,чи якійсь іншій,європейській,чи неєвропейській,країні. А такі як ти "свідомці",намагаються брехати,що українці вмирають з голоду,холоду,та інших катаклізмів,включаючи гомосексуалізм.
 • свідомець18 червня 2017 14:52 Відповісти IP:  37.55.203.--- Гей, а не пішов би ти в шопу?
 • Богдан18 червня 2017 15:44 IP:  77.123.170.--- Свою пропонуєш, убоге створіння? ))))))))
 • Богдан18 червня 2017 14:14 Відповісти IP:  77.123.170.--- Хворобу? А ти лікар? )) Дуже на цьому розумієшся? От звернися до фахівців і нехай тобі, невігласу, пояснять, що ніяка це не хвороба! А взагалі, соромно в епоху інтернету проповідувати такі бздури! Замість писати дурниці, краще б ти самоосвітою трішки зайнявся! Багато цікавого для себе міг би відкрити!!!
 • ванда18 червня 2017 13:49 Відповісти IP:  178.93.155.--- То сі називає : СВІТ НАВИВОРІТ - УКРАЇНА .
  Доктор наук Бебик в ранковому ефірі на каналі Ньюз ван сказав ,що місце учасників маршу на передовій на східному фронті .
  Цей викладач вишу повинен би знати ,що людей з нетрадиційною орієнтації в суспільстві біля 2% будь то в Україні чи у США..І хто може знати де зараз перебувають ці 2% : на кафедрі , в уряді чи на фронті і чесно виконують обовязки громадян.
  Бебику,як освідченій особі слід толерантніше відноситись до даної теми не вносити смуту своїм студентам і час від часу відвідувати східний фронт.
 • Богдан18 червня 2017 13:12 Відповісти IP:  77.123.170.--- Вражає тенденційно-маніпулятивна подача матеріялу. Автори не розуміють різниці між гей-парадом та МАРШЕМ РІВНОСТИ і (всуперед правді) пишуть про гей-парад у Києві. Що стосується поліції, то вона лише виконувала свою функцію, як і повинно бути у ПРАВОВІЙ державі. Не хочеться коментувати печерних поглядів т. зв. ,,активістів", які чомусь переконані, що не всі повинні мати однакові права, хоча це давним-давно є нормою у цивілізованому світі, частиною якого ми, нібито, прагнемо стати. Краще б ці ,,активісти" бодай для загального розвитку почитали щось серйозне на тему ЛГБТ й хоч трошки включили свої мізки (якщо вони у них є)! А ще мені особисто дуже дивно, що прихильників дискримінації меншин і цінностей епохи палеоліту називають патріотами! Це як розуміти? Якщо людина є геєм чи лесбійкою, то вона не може бути патріотом України? А це чому? Виходить, що патріотами США, Канади, Японії, Швеції, Нідерландів, Франції, Німеччини , Бельгії і т.д. такі люди все ж можуть бути (навіть обіймати там високі посади, не приховуючи своєї справжньої орієнтації), а патріотами України не можуть? ОБГРУНТУЙТЕ, не полініться! Слава Богу, ми не в ,,русском мире" живемо, де ,,неправильних" просто ... вбивають! Ви нарешті визначтеся цінності якої цивілізації вам ближчі! ГАНЬБА МАНІПУЛЯНТАМ!!! ВСІ РІЗНІ - ВСІ РІВНІ!!! ПРАВА ЛГБТ - ПРАВА ЛЮДИНИ!!!!!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram