У Києві відбувся флешмоб «Велосипедом на роботу» (ФОТО)

13.04.2018 21:38
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
У п'ятницю, 13 квітня, сотні працівників київських компаній, організацій та установ взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу».

Про це повідомляє Асоціація велосипедистів Києва на своїй сторінці у Facebook.

На Майдані Незалежності Асоціація велосипедистів Києва організувала сніданок, фотозону та конкурси для тих, хто зміг заїхати в центр Києва перед роботою.

Повідомляється, що в рамках флешмобу вперше провели конкурс «Best Corporate Team», в якому взяли участь 17 корпоративних велоколон.

«Перемогу здобула найчисленніша велоколонна Посольства США в Україні U. S. Embassy Kyiv Ukraine», - сказано в повідомленні.

До флешмобу «На велосипеді на роботу» приєдналася відома телеведуча Марися Горобець, яка теж приїхала на велосипеді i провела конкурс «Best Corporate Team».

Також обрали переможців традиційного конкурсу на кращий діловий лук. Перемогу за кращий жіночий діловий лук на велосипеді отримали співробітниці юридичної фірми «EVERLEGAL» Дарія Кравець і Олена Бощетян, а кращий чоловічий діловий образ був у Сергій Матющенко з Посольства Королівства Данії в Україні, який приїхав на каргобайці.

Заїхати перед роботою на Майдан можна було поодинці, організованою колоною разом з іншими учасниками зі свого району або разом з колегами.

«На велосипеді в Києві їздить багато людей, і їздило б ще більше, якби для цього були умови. Велосипед може бути зручним і швидким видом транспорту для щоденних поїздок, якщо для цього створювали умови, зокрема, на робочих місцях», - розповіла директор Асоціація велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram