У Києві викрито групу високопосадовців які вимагали щомісячну данину у 100 тисяч гривень ФОТО

У Києві викрито групу високопосадовців, які вимагали щомісячну данину у 100 тисяч гривень (ФОТО)

Київською місцевою прокуратурою №7 спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України за результатами ретельно спланованої та тривалої спецоперації викрито групу осіб з числа високопосадовців, які вимагали щомісячну данину у 100 тисяч гривень.

Про це йдеться у повідомленні Генпрокуратури України.

«Правоохоронці встановили, що виконувач обов’язків голови правління ДАК «Хліб України», змовившись з директором дочірнього підприємства ДАК «Хліб України» «Чернівецький комбінат хлібопродуктів», а також заступником міського голови м. Чернівці та юристом ДАК «Хліб України», вимагали від директора приватної компанії щомісячно сплачувати неправомірну вигоду у розмірі 100 тис гривень за не вжиття заходів щодо розірвання договору оренди державного майна, а саме промислових приміщень», – зазначають у відомстві.

За результатами комплексу слідчих дій, проведених на території м. Києва та м. Чернівці, задокументовано отримання вищевказаними особами 200 тис гривень неправомірної вигоди, які були передані їм двома траншами.

Проводяться першочергові слідчі дії. Вирішується питання про повідомлення вказаним особам про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 3 ст. 368 КК України.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram