У Києві залякують громадського активіста, який брав участь у пошуках Ноздровської

Автомобіль активіста Михайла Ковальчука, який, зокрема, брав участь у пошуках вбитої Ірини Ноздровської, підпалили в ніч на 11 січня в Києві. Від пожежі постраждали кілька сусідніх авто, які перебували на парковці житлової багатоповерхівки.

Про це повідомляє Корреспондент

Відзначається, що загоряння почалося в підземному паркінгу близько опівночі. Спочатку спалахнув Mercedes G 400, потім - вогонь перекинувся на сусідній позашляховик Skoda. Пожежники приїхали за п'ять хвилин, але Mercedes вигорів вщент. Мешканці будинку вважають: це був підпал.

«Переглянув відеокамери. Вони, минаючи зону камер, пригнувшись, за колону сховавшись, практично, були поза полем зору. Чоловік два або три», - говорить охоронець Олександр.

Місцеві жителі кажуть, що тільки дивом вогонь не перекинувся на житлові поверхи. Охоронці теж запевняють, що підпал був навмисним, це зафіксували і відеокамери.

Спалений Mercedes належить громадському активісту Михайлу Ковальчуку. Він виступав проти одного з будівництв на столичному Печерську. А також брав участь у пошуках вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram