У Києві затримано торговців особливо небезпечними наркотиками

У Києві затримано торговців особливо небезпечними наркотиками

Правоохоронцями міста Києва знешкоджено злочинне угруповання, до складу якого входило чотири особи. Зазначені особи впродовж минулого та поточного років створили механізм незаконного розповсюдження на території міста Києва особливо небезпечних наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, торговці мали високий ступінь конспірації поза візуальним контактом з покупцем. Замовлення приймалися через соціальні Інтернет-мережі та збувалися «дози» у підготовлених схованках або так званих «закладках».

Загалом за реквізитами банківських карткових рахунків учасників злочинного угруповання задокументовано проведення близько 900 транзакцій, пов’язаних із перерахуванням наркозалежними особами коштів за придбання наркотиків, у результаті чого злочинці отримали від незаконної діяльності кошти на загальну суму понад 580 тис грн.

Наразі організатор і двоє співучасників перебувають під вартою. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, його хід перебуває на контролі Генеральної прокуратури України.

Зазначається, що згідно із законом такі дії караються позбавленням волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm