У ЛОР власникам 733 об’єктів нерухомості створюють умови для приватизації 734-го

Приватизація комунальної власності – сфера найвищих корупційних ризиків, в якій конче потрібен контроль.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич 29 листопада 2016 року на сесії Львівської обласної ради при розгляді питання про створення контрольної комісії з питань приватизації майна спільної власності територіальних громад області, ініційованого свободівцями.

Як зазначив голова фракції, цей проект рішення зареєстровано ще в березні 2016 року, однак керівництво ради традиційно не вносило його на розгляд сесії, як і багато інших свободівських ініціатив.

«Мета цього рішення – зупинити несправедливу приватизацію. Нещодавно ми дізналися, що двоє осіб в своїх е-деклараціях вказали, що у них у власності є 733 об’єкти нерухомості. Ті люди мають вплив на владу на Львівщині, на обласну раду, на центральну владу. І от ці люди, маючи 733 об’єкти нерухомості, претендують на ще один – 734-ий – за адресою Залізнична, 18 у Львові, де містилася Федерація туризму. При цьому профільна постійна комісія створює такі умови, щоб власник 733 об’єктів став власником 734-го. 

Водночас нагадаю, як на початку року пропонувалися до приватизації приміщення, які належали галузі охорони здоров’я, однак вони були комусь цікаві, очевидно разом із престижними ділянками… І таких спроб несправедливої приватизації ми побачимо ще багато. Це сфера, в якій найвищі корупційні ризики, і контролю в ній не може бути забагато», - зазначив Олег Панькевич.

Депутатська більшість обласної ради не підтримала ініціативу свободівців про створення контрольної комісії з приватизації.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram