У Луцьку екс-заступники мера презентували громадську організацію

Колишні заступники міського голови Луцька Тарас Яковлев, Юрій Моклиця та Сергій Григоренко презентували громадську організацію «Волинський центр розвитку урядування».

Про це повідомляє власкор «Вголосу».

Юрій Моклиця розповів, що у справу розвитку Луцька та Волині вклали багато часу і ресурсів, тому вони вирішили залишатися в цій сфері, проте рухатися не в чиновницькому напрямку, а в напрямку громадської роботи.

За словами Сергія Григоренка, основними напрямками роботи «Волинського центру розвитку урядування» стануть: експертна оцінка явищ, тенденцій у сфері місцевого урядування; організація публічної дискусії з важливих питань; організація досліджень громадської думки; консультаційна допомога органів місцевого самоврядування; організація тренінгів та семінарів; обмін досвідом з представниками місцевого самоврядування з інших регіонів та Європи; розробка проектів, нормативних актів, документів.

Своєю чергою, Тарас Яковлев додав, що першим із заходів, які планує провести громадська організація, стане «реанімація» стратегії розвитку Луцька, яку вони почали розробляти ще на посаді заступників міського голови.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm