У Луцьку пожежника притягнули до відповідальності, бо той приховав купівлю квартири

Луцький міськрайонний суд Волинської області притягнув до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, старшого пожежного-рятувальника 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Волинській області.

Працівники Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України склали протокол про порушення ним вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Пожежний, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно повідомив про суттєві зміни в майновому стані.

Придбавши майно (квартиру) на суму понад 99 тисяч грн, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на перше січня відповідного року (80 тисяч грн), він був зобов'язаний у 10-денний строк, передбачений законодавством, письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції, але зробив це майже через 2 місяці.

Відтак старшого пожежного-рятувальника визнано винним у вчиненому правопорушенні та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.  

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram