У Луцьку просять Верховну Раду «повернутися на землю»

Депутати Луцької міської ради прийняли звернення до голів депутатських фракцій і груп Верховної Ради щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Про це повідомляє власкор «Вголосу».

За словами депутата Андрія Козюри, 21 грудня 2016 року Верховна Рада прийняла держбюджет і зміни спрямовані на те, щоб перекинути тягар відповідальності за соціальні проблеми на місцеві органи самоврядування.

«У Законі України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» не передбачено витрати на оплату комунальних послуг медичних закладів та загальноосвітніх закладів освіти, а також утримання адміністративно-технічного персоналу шкіл, фінансування спеціалізованих медичних установ. Вказані витрати покладаються на місцеві бюджети. Право на пільговий проїзд гарантується державою і має забезпечуватись за рахунок коштів держбюджету. Під прикриттям «децентралізації» на місцеві бюджети нагромаджуються додаткові видатки, які у 2016 році фінансувалися з держбюджету. Фінансових ресурсів місцевим бюджетам не надають. Це централізація», – зауважив він.

У зверненні йдеться про те, що місцеві бюджети неспроможні здійснити належне фінансування передбачених видатків, результатом чого може стати не лише зниження рівня якості медичних та освітніх послуг, а й занепад цих галузей у цілому. Відтак, депутати просять внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» в частині передбачення видатків на збільшення освітньої та медичної субвенції місцевим бюджетам, забезпечення безоплатного перевезення пасажирів пільгових категорій населення у найкоротші терміни.

«Верховна Рада і Кабмін відірвалися від землі  і забули про простих українців. Кожного разу коли вони вилітають у космос, їх треба повертати на рідну землю, спонукати до того, щоб вони думали про простих людей, як їм отримати освітні, медичні послуги», – додав Андрій Козюра.

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram