У Луцьку суд відпустив керівника громадського формування, яке стежило за людьми

Луцький міськрайонний суд відпустив на поруки депутатів різних рівнів керівника громадського формування «Варта порядку» Олександра Тиводара.

Про це повідомляє власкор «Вголосу».

Увесь день поблизу приміщення суду на розгляд справи про обрання запобіжного заходу Олександру Тиводару чекали декілька десятків людей. Окремі з них агресивно поводилися і «кидалися» на журналістів.

Близько 16:00 карета «швидкої допомоги» привезла керівника «Варти порядку» у суд у супроводі працівників СБУ. Розглядав справу суддя Ярослав Артиш.

Під час засідання адвокат підозрюваного у стеженні за людьми, організації побиття активіста Андрія Д’яченка, зберіганні зброї Вадим Матвіїв зазначив, зо Олександра Тиводара хочуть взяти на поруки ряд депутатів. Серед них – нардепи Ірина Констанкевич та Юрій Савчук, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, обранці громади Кучер, Була, Безпятко, Дендіберін та інші.

Сторона обвинувачення наполягала про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 60 днів, проте захист це заперечив, додаючи до справи нагороди Тиводара, який воював в Афганістані, характеристики від впливових людей. Прокурор Анатолій Семенюк наголосив, якщо керівника «Варти порядку» не взяти під варту, то він може знищити документи і впливати на свідків справи.

У підсумку, близько 21:20 суддя Ярослав Артиш вирішив відпустити Тиводара на поруки депутатів строком на 2 місяці. Керівник формування «Варта порядку» не зможе виїхати за межі Луцька без відповідного дозволу та носитиме електронний засіб контролю.

Як писав «Вголос», співробітники СБУ спільно з прокуратурою викрили членів окремого підрозділу громадського формування «Варта порядку» на чолі з їхнім керівником, які за попередньою змовою незаконно використовували спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації та здійснювали візуальне спостереження за громадянами.

 

«Вголос»

Теги: суд, Луцьк

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm