У Луцьку відкрилася виставка робіт видатного скульптора

06.12.2017 11:06
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
5 грудня у «Галереї мистецтв» Волинської національної спілки художників України розпочалася виставка творчих робіт відомого скульптора, Почесного громадянина міста Луцька Миколи Голованя.

Про це інформує власкор «Вголосу».

У виставці представлені неповторні скульптури, графічні рисунки та унікальні фотознімки.

Під час відкриття виставки до присутніх звернувся виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт: «Сьогодні у Луцьку визначна подія – виставка творчих робіт талановитого митця, скульптора Миколи Голованя. Він подарував нашому місту одну із його візитівок – усім відомий Будинок з химерами. Його творчість насичена нестандартними ідеями та особливим шармом. Він щиро ділиться своїм талантом із лучанами та гостями нашого міста. А сьогодні ми знайомимося з іншою стороною його творчості, і знову бачимо унікальний, нестандартний хист, своєрідне бачення того, що зображене у його роботах».

Автор виставки Микола Головань розповів гостям заходу про те, як розпочався його творчий шлях. Він згадував, як вперше прийшов у художню школу, а також про роки навчання у Львові. Але найбільше, за його словами, хотілося жити та творити саме у рідному місті – у Луцьку.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram