11 01 2017 19:02

У Луцьку за кошти забудовників пропонують купувати житло бійцям АТО

У Луцьку планують збільшити розмір пайової участі забудовників, половину від якої направлять на придбання житла бійцям АТО.

Про це йшлося під час обговорення змін до проекту «Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька», передає власкор «Вголосу».

За словами депутата міської ради Андрія Покровського, поки розмір пайової участі для багатоквартирних будинків становить 1,5%. Цю суму спрямовували на розвиток Луцька. Він запропонував збільшити показник удвічі та половину від цих коштів спрямувати на купівлю житла відповідно до програми забезпечення житлом учасників АТО на умовах співфінансування. Прийняття змін до положення дозволить щороку додатково залучати 4 млн грн на ці потреби.

Зі свого боку, представник обласної спілки учасників АТО Ярослав Мудрик зауважив, що не варто всі кошти спрямовувати лише на одну програму, адже не всі військові мають змогу оплатити половину від вартості житла. Остаточне рішення депутати приймуть під час чергової сесії міськради, запланованої на 25 січня.

Як писав «Вголос», у Луцьку затвердили програму забезпечення житлом військовслужбовців-учасників АТО на умовах співфінансування.