У Львівській міськраді зареєстрували нове формування, яке ловитиме «зайців» в електротранспорті

У Львівській міській раді зареєстрували громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Патріоти». Спільно із працівниками ЛКП «Львівелектротрансу» воно перевірятиме квитки у електротранспорті.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 21 квітня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент Вголосу.

«Розглянувши звернення уповноваженої особи І. Швеця, виконавчий комітет вирішив: зареєструвати громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Патріоти», - йдеться у рішенні.

Як зазначила у коментарі Вголосу директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, самостійно оштрафувати пасажира електротранспорту це громадське формування не зможе, подібні дії вони здійснюватимуть спільно з працівниками ЛКП «Львівелектротранс».

Додамо, що раніше контроль у львівському електротранспорті здійснювало громадське формування «Муніципальна дружина». 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ультрас21 квітня 2017 16:54 Відповісти IP:  178.210.150.--- дурдом, громадське формування яке буде перевіряти у пасажирів квитки,а по вихідних днях цей "патріот"(по номенклатурі ссср-дружиннікі) щей кордон буде охороняти,я так думаю вже скоро міськрада створить громадське формування яке буде перевіряти ваші сумки та квартири,що правда на громадських засадах...
  • Пасажир21 квітня 2017 16:04 Відповісти IP:  149.202.98.--- Ще одні виродки. Тільки поліція навчена і обмежена інструкціями може ловити.
    Задовбали ссровськими методами в електротранспорті. Компостування квитків на совісті пасажирів і потім шмон "громадян СССР".
    Нічог окращого крім Союзу керівники ЛКП Львівелектротанс не бачили. Оштрафували 100-і, а когось і побили, гостей Львова, які не знали про "компостування" древніх часів.
    Світ перейшов на електроперепустки і відповідні зупинки. А ці невдахи... Куди гроші дівають з квитків?

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram