У Львівській облраді погодили заяву щодо надання Томосу про визнання Православної Церкви

У Львівській облраді погодили заяву щодо надання Томосу про визнання Православної Церкви

Сьогодні, 15 травня, депутати Львівської облради під час сесії ради погодили заяву стосовно підтримки звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про визнання Православної Церкви в Україні Автокефальною.

«За» відповідне звернення проголосувало 46 обранців.

«Вважаємо, що рішення Константинопольської Матері-Церкви про визнання автокефалії Православної Церкви в України буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла хрещення», - йдеться у документі.

Відповідно до заяви, рішення про автокефалію сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні. Визнання Автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, усуне можливість деструктивного втручання зовнішніх сил у політичні й соціальні процеси в Україні.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, закликаємо всі органи центральної та місцевої влади, а також місцевого самоврядування всебічно сприяти визнанню Української Автокефальної Православної Церкви заради миру і єдності, свободи та процвітання Української держави», - зазначено у тексті звернення.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram