У Львівській облраді шукають шляхи порятунку стадіону Арена Львів

У Львівській облраді шукають шляхи порятунку стадіону «Арена Львів»

Стадіон «Арена Львів» має мільйонні борги, а сама будівля – будівельні недоліки.

Експертиза виявлених дефектів, проведена на стадіоні «Арена Львів», актуалізує питання гарантійних зобов’язань підрядника, що здійснював будівельні роботи, - про це під час  чергової наради на «Арені Львів» заявив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, повідомили у прес-службі облради.

За його словами, про суму, необхідну для анулювання недоліків наразі говорити зарано – її повинна визначити експерта організація. «Наша робоча група надалі працює над шляхами виходу з тої патової ситуації, в якій знаходиться зараз стадіон. Боргів на 707 мільйонів гривень. Проте ця сума може бути і меншою, якщо питання неналежного виконання робіт поставити ребром. Також вважаємо правильним передати цілісний майновий комплекс на баланс ДП «Арена Львів». Звичайно, нікуди не поділась необхідність переробляти проект другої черги», - зазначив Володимир Гірняк.

Він також наголосив - стадіон буде жити там, де є футбол. «Співпраця із футбольним клубом – це питання також є дуже важливе. Є дуже велика зацікавленість щодо «Арени Львів» з боку ФК «Верес». У цьому напрямку ми також успішно працюємо», - констатує заступник голови облради.

Слід додати, що робоча група продовжить свою роботу вже на початку травня.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram