У Львівській ОДА підписали меморандум щодо утилізації львівського сміття на полігонах області

Сьогодні, 21 квітня, в Львівській ОДА підписали Меморандум, який передбачає вивезення та утилізацію львівського сміття на полігонах ТПВ області.

Зокрема, сміття з міста вивозитимуть та утилізовуватимуть на полігонах інших міст Львівської області на той час, поки Львівська міська рада прийме остаточне системне рішення щодо способу подальшої утилізації ТПВ, які утворюються у місті.

Домовленості щодо прийому сміття зі Львова на полігонах області закріплено у меморандумі про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони або звалища захоронення твердих побутових відходів.

Документ було підписано у присутності віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона головою Львівської ОДА, головою Львівської обласної ради та головами міських рад Львівщини.

«Підписанню меморандуму передувала низка робочих нарад під головуванням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана за участі представників Львівської обласної адміністрації та органів місцевого самоврядування. І сьогодні ми можемо говорити про поступове вирішення проблеми сміття у Львові», – повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm