У Львівській опері назвали найкращі книги Форуму видавців за версією київського журі

Сьогодні, 14 вересня, під час церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців» у Львівському оперному театрі відзначили найкращі книги та їх авторів, котрі у різних номінаціях обрало київське журі.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу» із церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців».

У номінації «Література для дітей віком від 0 до 9» перемогла книжка Оксани Були «Зубр шукає гніздо», «Видавництво Старого Лева». У номінації «Література для дітей віком від 10 до 12» - книжка Ульфа Старка «Маленька книжка про любов», «ВСЛ». У номінації Підліткова література переможець - книжка Яни Подосєльнік «Глосарій моди. Ілюстрації одягу українських дизайнерів», видавництво «Artbooks». У номінації «Біографія»  перемогла книжка Леоніда Ушкалова «Ловитва невловного птаха: життя Григорія Сковороди», видавництво «Дух і літера». А у номінації Історія переможцем визнали книжку Оксани Кісь «Українські жінки у горнилі модернізації», видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля».

Також у номінації «Місто» перемогла книжка Владислава Гриневича «Бабин Яр. Історія і пам'ять», видавництво «Дух і літера».

Особливу відзнаку Київського журі отримує книжка Тараса Лозинського «Рушники Наддніпрянської України», видавництво «Майстер книг».

До слова, нагороди також отримали автори книг від харківського та львівського журі у різних номінаціях.

Нагадаємо і про те, що У Львівській опері назвали, хто отримав гран-прі за найкращу книгу Форуму видавців. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram