У львівському музеї «Територія Терору» організують виставку світлин з Євромайдану

У середині грудня цього року у львівському меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» організують виставку, присвячену подіям Революції Гідності. Відтак у музеї оголосили про початок збору світлин, зроблених на Майдані, безпосередніми його учасниками.

Про це у коментарі кореспонденту «Вголосу» розповіла завідувач інформаційно-освітнього відділу Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору» Анна Шиманська.

«Це буде виставка у вигляді фотосушки на території виставкового приміщення нашого музею. Ми приймаємо світлини із зображенням подій Євромайдану у різних містах: як в Україні, так і за кордоном. Єдине, аби вони були хорошої якості, – зазначила вона. Також плануємо виставити кілька експонатів, пов'язаних із революційними подіями».

За словами Анни Шиманської, прийом фоторобіт завершується 30 листопада. Кожен охочий може надіслати не більше 10-ти фотографій.

Надсилати фотографії можна на електронну скриньку territoryterror@gmail.com. До фото необхідно додати текстовий документ з інформацією: прізвище та ім'я автора фото або інформацію про джерело, контактний номер телефону, орієнтовну дату та місце зйомки, підпис до фото та (за бажанням) історію його появи.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram