У Львові активісти затримали за кермом «BMW X1» п’яну чиновницю Синютки (ВІДЕО, ОНОВЛЕНО)

Директора Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Поліну Лі активісти та патрульна поліція затримали п’яною за кермом автомобіля «BMW X1».

Про це у «Facebook» повідомили у «Альянс медіа Україна, НІА»

«Сьогодні приблизно о 3:30, патрульна поліція спільно з журналістами та активістами, затримали автомобіль BMW X1, який належить директору департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Поліні Лі. Чиновниця, керуючи даним транспортним засобом, ймовірно, знаходилась в стані алкогольного сп'яніння (всі візуальні ознаки та сильний запах алкоголю з ротової порожнини). Алкотестер DRAGER зафіксував 1,25 проміле. Від даних замірювань вона відмовилась та на вимогу була доправлена у ЛШМД (Топольна), для медичного освідчення. Лікарі дали попередній висновок «Алкогольне спяніння сумнівне». Цей висновок обурив журналістів та активістів. Чекаємо аналіз на етанол в крові», - йдеться у повідомленні.

«Вголос» запитав речницю патрульної поліції Катерину Рибій, чи справді сьогодні, 14 жовтня, приблизно о 3 годині ночі патрульні зупиняли жінку на автомобілі «BMW X1» з ознаками алкогольного спяніння.

«Так зупинили. Вона прийшла на місці перевірку на пристрої драгер, було 1,25 проміле. Тоді водій виявила бажання проїхати у медичний заклад і там пройти обстеження. Чекаємо на результати. І в разі позитивного висновку на водія складуть протокол за керування автомобілем у нетверезому стані. Санкція за рішенням суду -10200 грн штрафу та позбавлення прав на рік», - пояснила Катерина Рибій. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram