У Львові безіменній вулиці присвоїли ім’я науковця

У Львові безіменній вулиці присвоїли ім’я науковця

Вулиці, яка розташована між вулицями акад. Підстригача, Тролейбусною, Науковою та Трускавецькою, присвоїти назву Академіка Григорія Доленка

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 19 квітня, під час сесії Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Згідно з інформацією Франківської районної адміністрації на цій безіменній вулиці відсутні будинкові номери. Пропонована до найменування вулиця входить в «Розумний район» Львова, неподалік розташований Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України.  На думку комісії з перейменування вулиць, пропозиція Інституту геології і геохімії горючих копалин НАН України про найменування даної вулиці на честь Академіка Григорія Доленка є найкращим варіантом найменування в межах даного мікрорайону», - йдеться у пояснювальній записці до рішення сесії .

Довідково:

Академік Григорій Назарович Доленко (24.11.1917 –16.12.1990) – український вчений в галузі геології та геохімії горючих копалин, доктор геолого-мінералогічних наук, професор, багатолітній директор Інституту геології і геохімії горючих копалин у м. Львові (1964-1982рр.), перший голова Західного наукового центру НАН України і МОН України (1971). Академік Доленко зробив значний особистий внесок у розвиток наук про Землю. був одним з першовідкривачів нафтових і газових родовищ різних регіонів України. При його безпосередній участі відкрито ряд нафтових і газових родовищ в перед карпатському прогині, Дніпровсько-Донецькій западині, Криму та Віденському басейні. 24 лютого 2017 року наукова громадськість відзначатиме 100-річчя від дня народження Академіка Григорія Доленка.  

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm