У Львові стару бруківку використають для ремонту дороги

У Львові бруківку, яку зняли з вулиці Стуса використають для ремонту дороги на вул. Рутковича.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 12 січня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Львівському комунальному підприємству «Львівавтодор» безоплатно передати Галицькій районній адміністрації 82 кв. м мозаїки для ремонту дорожнього покриття на вул. І. Рутковича, отриманої з вул. В. Стуса під час будівництва трамвайної колії до житлового масиву «Сихів», яка зберігається на території Львівського комунального підприємства «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району», - йдеться у рішенні викнкому.

Як писав «Вголос», скандали із львівською бруківкою розпочались орієнтовно десять років тому, коли мером Львова став Андрій Садовий.  Активісти стверджують, що за десять років уже з понад сорока вулиць та площ Львова зникла австрійська бруківка, яку замінили економ-варіантом: часто незручним та нерівним покриттям на «бетонній подушці». Такі дії деякі львів'яни вважають справжнім вандалізмом. Люди з жахом очікують, що без старої бруківки згодом залишаться ще дві львівські вулиці – Бандери та Личаківська, а цього не можна допустити.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram