У Львові хочуть реструктуризувати борги за природній газ, – виконком

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив заходи щодо реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» .

Відповідне рішення члени виконкому ухвалили сьогодні, 11 серпня, передає кореспондент «Вголосу».

«Погодити Львівському міському комунальному підприємству «Львівтеплоенерго» та Львівському комунальному підприємству «Залізничнетеплоенерго» укладення у встановленому порядку типових договорів з публічним акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та дочірньою компанією «Газ України» про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ», – йдеться у рішенні виконкому.

Як зазначив начальник управління інженерного господарства Олександр Одинець, реструктуризація боргу можлива завдяки прийнятому у листопаді минулого року закону про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних організацій.

«Цим законом передбачена можливість реструктуризувати суму основної заборгованості перед постачальником природного газу, а також списати суми штрафних санкцій, які нараховані за протерміновану заборгованість», – сказав Олександр Одинець.

За словами начальника управління інженерного господарства, заборгованість виникла «внаслідок невідповідності економічно обґрунтованих тарифів рівню фактичних тарифів у минулих роках».

Остаточне ж рішення щодо реструктуризації боргу і за спожитий природний газ ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» приймуть під час сесії Львівської міської ради.

Окрім того, як побідкались чиновники під час засідання виконкому, заборгованість держави за субсидії перед комунальними підприємствами й досі повністю не сплачена. Борг становить 200 тисяч грн. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram