У Львові оголосили конкурс на облаштування громадського простору на Сихові

Львівська міська рада оголосила всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо облаштування громадського простору на Сихові.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 20 жовтня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Ділянка проектування розташована за адресою: просп. Червоної Калини, 81, на перетині головних магістральних доріг житлового масиву Сихів – просп. Червоної Калини та вул. Сихівської, що на території Кінотеатру ім. Довженка.

«Культурно-освітній центр ім. О. Довженка та площа перед ним були задумані як головний центр громадського життя Сихова. Хоча загальний громадський центр Сихова так і не був збудований у зв'язку з глибокою кризою у Радянському Союзі у середині 80-х рр., навколо кінотеатру сформувався своєрідний культурний осередок житлового масиву та активна громадська та рекреаційна зона, де відбуваються численні дійства», – йдеться у рішенні виконкому.

Метою оголошеного конкурсу є пошук проектної пропозиції щодо створення громадського простору у центрі житлового масиву Сихів, яка враховуватиме побажання та потреби мешканців та міститиме у собі новий концептуальний зміст комплексу Культурно-освітнього центру ім. О. Довженка та площі перед ним.

Основними концептуальними завдання конкурсу є: запропонувати унікальну та ергономічну, архітектурну, урбаністичну та дизайнерську ідею громадського простору комплексу центральної площі житлового масиву та Культурно-освітнього центру ім. О. Довженка з врахуванням планувальної структури кварталу; сформувати центр громадсько-культурного життя, що задовольнятиме потреби сихівської громади в організації рекреації, розвитку та дозвілля; громадський простір повинен стати архітектурно виразною композицією, яка забезпечить перетворення житлового району в єдине функціонально-планувальне та композиційно-просторове ціле і сприятиме вдосконаленню його містобудівної структури і ландшафтно-просторової організації, архітектурно-естетичних якостей забудови.

Участь у конкурсі є безкоштовною. Реєстраційний внесок учасниками конкурсу не сплачується.

Призовий фонд конкурсу складає 145 000 грн. Визначено три премії за перші  призові місця: перша премія – перше місце – 70 000 грн, у тому числі податки; друга премія – друге місце – 50 000 грн, у тому числі податки; третя премія – третє місце – 25 000 грн, у тому числі податки.

Переможців буде відзначено заохоченням у вигляді почесних грамот, дипломів та інших відзнак.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm