У Львові побудують трамвайну колію від вулиці Княгині Ольги до Стрийської

У Львові побудують трамвайну лінію від вул. Княгині Ольги до вул. Стрийської.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 19 травня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу»

«З метою будівництва об’єктів дорожнього господарства, керуючись Законом України Про місцеве самоврядування в Україні, відповідно до генерального плану м. Львова, розглянувши листи Львівського коммунального підприємства Львівавтодор виконавчий комітет вирішив: надати Львівському комунальному підприємству Львівавтодор функції замовника на проектування та будівництво об’єктів: будівництво вул. В. Вернадського (від просп. Червоної Калини до вул. Стрийської); будівництво трамвайної лінії від вул. Княгині Ольги до вул.Стрийської», - йдеться у рішенні виконкому. 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Науковець19 травня 2017 14:54 Відповісти IP:  93.115.95.--- А ми, з Наукової, категорично проти колії з Сихова до Боженка. Нам зручніше, коли біля Аквапарку кінцева зупинка трійки. І так купа людей набиваються у трамвай на цій кінцевій. А якщо трамвай приїде з Сихова, вже заповнений смердючими зубрівськими рагулями? Порядна людина й не запхнеться у вагон. Най собі їдуть до Львова у Оперу восьмим номером, адже Садик саме для них проклав ту колєйку.
  • ЛЕВ19 травня 2017 15:03 Відповісти IP:  188.230.60.--- Будете з Наукової пiздувати на таксі. І запах не постраждає, і зуби залишаться цілими...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram