У Львові посварились атовці

У Львові посварились атовці

07.08.2018 14:01
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
У Львові учасники бойових дій на сході України мітингували під міською радою з вимогою забезпечити воїнів АТО повноцінним житлом, а не одноразовою допомогою розміром 100 тис. грн.

Під час заходу відбувся конфлікт між ГО «Львівська спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», ГО «Соціальний захист населення та учасників АТО» та ГО «Військово-патріотичного об’єднання «Воля» (організаторами пікету).

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Об 11:10 біля ЛМР розпочався мітинг ветеранів АТО, які вимагали надання їм житла у Львові, або збільшення фінансової допомоги до такого розміру, щоб за ці кошти можна було придбати землю чи житло у Львові. Під час мітингу виник конфлікт між трьома громадськими організаціями: ГО «Львівська спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», ГО «Соціальний захист населення та учасників АТО» та ГО «Військово-патріотичного об’єднання «Воля».

Голова ГО «Львівська спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» Богдана Сірків звинуватила голову ГО «Військово-патріотичного об’єднання «Воля» Руслана Фігеля у провокації, адже учасники організованого ним мітингу свого часу погодились отримати і отримали одноразову фінансову допомогу – 100 тис. грн. А також Сірків зауважила, що отримавши одноразову допомогу, учасник бойових дій все ж може претендувати на житло, а цього Фігель, як виявилося, не знав.

Голова ГО «Соціальний захист населення та учасників АТО» Леся Турашвілі наголосила, що Руслан Фігель не має жодної інформації про підтримку атовців у Львові і не зв’язувався з жодною ветеранською організацією, щоб дізнатись про сучасний стан надання різного роду допомоги ветеранам. Мітинг тривав 40 хвилин, після чого учасники акції пішли з площі Ринок.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram