У Львові презентували книгу 11-річної письменниці: виручені кошти передадуть на потреби хворим діткам (ФОТО)

22.08.2017 17:38
Зображення 1 / 8 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні, 22 серпня, у Львові презентували першу книжку 11-річної письменниці-благодійниці Софії Горох – «Кетрін». Виручені кошти за книгу спрямують на допомогу хворим діткам.

Про це передає кореспондент «Вголосу».

Під час презентації Софійка розповіла, що на написання книги її надихнув сюжет іншої книжки «Таємний сад». «Мене так захопив цей сюжет, що я вирішила придумати свою історію зі щасливим завершенням. Це було так захопливо, що я забувала про все. Сиділа влітку і писала», – розповіла маленька письменниця, – Родичі спочатку не сприймали мої починання серйозно. Але згодом закликали писати далі».

Вона зізналася, що герої книги мають своїх прототипів. А ілюстрації до книги вона малювала сама.  

Усі кошти, виручені з продажу книжок, маленька благодійниця передасть на лікування дітям із діагнозом ДЦП, якими опікується Благодійний фонд «Розвиток громади».

«Я небайдужа до дитячих проблем. Є багато хворих діток, які не мають таких можливостей, як інші. Тому я хочу, щоб вони побачили, що світ став для них добрішим. Загалом, моя мрія – стати лікарем. Я хочу допомагати людям», зазначила маленька письменниця. 

Модератор дійства, письменниця Анастасія Нікуліна, додала: «Це не просто казка, це філософська історія, яка розповідає нам, наскільки важливо мати гарних друзів, які прийдуть на допомогу, і вірити в добро».

Під час презентації Софійка також прочитала уривок з книги. Згодом усі охочі змогли придбати книгу з автографом автора. 

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram