У Львові пройшов урочистий День благодійності ФОТО

У Львові пройшов урочистий «День благодійності» (ФОТО)

14.03.2016 20:22
Зображення 1 / 18 Використовуйте клавіші для перегляду
12 березня відбувся урочистий «День благодійності», організований ГО «Розвиток громади».

«Вечір вдячності зібрав усіх, хто підтримував громадську організацію протягом цілого минулого року. Серед запрошених гостей були меценати та благодійники, які отримали заслужене «Дякую» за свою підтримку та небайдужість», - йдеться в повідомленні організації.

Перед запрошеними партнерами зачитали повний звіт про діяльність та витрачені кошти громадської організації за попередній рік. Наголосив на важливості кожного з присутніх у вступному слові та подякував за допомогу голова «Розвитку Громади» Олег Долінський.

За час свого існування громадська організація «Розвиток Громади» допомогла не одній людині, котра цього потребувала, проте ця допомога не була б можливою без підтримки тих волонтерів, меценатів та благодійників, яких ми сьогодні відзначаємо. Саме завдяки підтримці небайдужих до чужого горя людей було реалізовано не один десяток проектів, зібрано понад мільйон гривень,- сказав голова громадської організації.

«Мені особисто було дуже приємно бачити у залі таку велику кількість щасливих, успішних і добрий людей, серце яких чутливе, а душа чуйна до проблем неповносправних людей, дітей сиріт та напівсиріт, до запитів країни у часи війни. Ми не усіх їх знали особисто чи бачили раніше, це люди які відгукнулися на наші запити про допомогу, безапеляційно довіряючи нам. Вразила і та кількість відмов від вручення відзнак чи оприлюднення благодійної діяльності. Люди готові були не афішувати свої добрі справи. Щиро вірю, що наступного року нас буде значно більше. Адже світло, яке горить у душах цих людей, обов’язково знайде відгук і засвітить вогники у душах інших. Ми щиро дякуємо усім!», -  поділилась  в.о. голови благодійного фонду «Розвиток Громади» Вероніка Хідченко.

Заслужені подяки, дипломи та медалі партнерам та волонтерам вручали учасниця проектів «Жіночність без границь», «Такі різні-такі рівні» Оксана Шипош, Чемпіон Європи, майстер спорту з боксу, член ГО «Розвиток Громади» Олександр Гриців, дитина з Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО Святослав Лущик та воїн АТО третього територіального розвідвзводу Сергій Дячишин. Відзначили у цей день понад сотню меценатів та благодійників.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram