У Львові російський мобільний оператор розробить «розумний» екскурсійний маршрут

У Львівській міській раді спільно з мобільним оператором «Vodafone» розробили «розумний» екскурсійний маршрут «Вперше у Львові».

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 4 серпня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Як йдеться у рішенні виконкому, даний проект реалізовуватиметься за підтримки та ініціативи приватного акціонерного товариства «ВФ Україна» (TM Vodafone). У місті встановлятьінформаційні таблички та стрілки-вказівники з маркуванням «розумного» екскурсійного маршруту «Вперше у Львові» у вигляді прямокутних таблиць формату А4 з нанесеними на них QR-кодами, символом інноваційного туристичного маршруту, зображеним у вигляді лева, та номером локації, які виконані з штучного каменю, мармурової муки білого кольору, з додатковим фрезеруванням та нанесенням зображення з мармурової муки чорного кольору. 

За допомогою QR-коду можна буде перейти на сайт, який матиме українсько-, польсько-, англійсько-, російсько- та китайськомовні версії.

Зазначимо, російський мобільний оператор «МТС» у 2015 році  придбав право на бренд британської компанії стільникового зв’язку Vodafone Sales and Services Ltd. Відтоді цей мобільний оператор в Україні працює під брендом «Vodafone». 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram