У Львові таки можуть відмовитися від посипання доріг піскосумішшю

У Львові таки можуть відмовитися від посипання доріг піскосумішшю

Депутати Львівської міської ради, попри спротив чиновників Садового, проголосували за петицію про відмову від піскосуміші.

За відповідне проголосувало 46 депутатів Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«На депутатській комісії прозвучала думка, що не потрібно нічого міняти. Але міняти потрібно. Цей пісок після зими літає всюди: він у волоссі, на одязі», – сказав автор петиції «Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць у зимовий період» Мирослав Голяк.

Заступник Садового Сергій Бабак зазначив, що у міському бюджеті наразі немає коштів, щоб замінити піскосуміш.

«Треба передбачати нову техніку, бо та, що у нас є, вона з 1969 року. Коли пропонуєте щось зробити, то скажіть як. Приклад Києва неактуальний, бо там реагенти знищують автомобіль. Ми працюємо над цим питанням. Реагенти коштують у десятки разів більше», – сказав заступник Садового Сергій Бабак.

Депутат Львівської міської ради від партії Грищенка Юрій Кужелюк підтримав чиновника Садового, заявивши, що він дихає піскосумішю вже 61 рік. 

«Потрібно підготувати пропозиції і підрахувати вартість. За моїми даними, нові реагенти міському бюджету обійдуться втричі дорожче, ніж піскосуміш», – сказав Юрій Кужелюк.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram