У Львові урочисто зустріли підкорювача Евересту Романа Городечного ФОТО

У Львові урочисто зустріли підкорювача Евересту Романа Городечного (ФОТО)

22.05.2018 23:07
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні увечері, 22 травня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, урочисто зустріли першого львів’янина, який кілька днів тому підкорив найвищу вершину світу – Еверест.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Друзі та рідні приготували для Романа квіти, плакати та кольорові кульки. Зокрема чотири повітряні кулі купили у вигляді цифр 8848 – саме стільки метрів має Еверест.

Роман подякував усім за зустріч, розповів про сходження та емоції, що переповнювали при підкоренні Евересту. Також про пригоди на шляху вниз, коли разом із  товаришем Тарасом Позднієм потрапили у біду.

Як писав «Вголос», 14-го травня львів'янин Роман Городечний підкорив найвищу вершину світу – гору Еверест. 11 травня туристична група вирушила із Базового табору, а за три дні уже побачила пік Джомолунгми.

Однак при спуску із вершини гори альпіністи потрапили у біду. У них раптово погіршився стан здоров'я. Городечний та його колега киянин Тарас Поздній відбилися від групи. Життя чоловіків опинилися під загрозою, а страхова компанія відмовилася оплатити вертоліт.

Зрештою, альпіністів врятували з Евересту, транспортувавши вертольотом в місто Луклу.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram