У Львові вдруге провели турнір з бочче для людей на візках (ФОТО)

21.03.2016 13:50
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
У минулі вихідні в холі торгово-розважального центру «Кінг Крос Леополіс» серед людей з особливими потребами відбувся турнір з параолімпійського виду спорту «бочче». Це перший етап масштабного проекту для особливих людей «Рекреаційні ігри».

Про це «Вголосу» повідомила прес-секретар ГО «Розвиток Громади» Оксана Маруняк.

З 14:00 до 18:00  години чотири команди, по три учасники у кожній, визначали найсильніших боччистів. Гра проходила у два етапи.

«Мені дуже сподобалася гра. Нас розділили на кольори. Я був у «синій» команді. Хоча ми й не перемогли, але нас захоплював сам процес. Усім спортсменам було цікаво так провести дозвілля», – розповів Максим Барбанов, учасник «синьої» команди, яка посіла третє місце.

Перемогу здобула «рожева» команда. Друге й четверте місця дісталися «білим» та «жовтим» відповідно.

Цей турнір громадська організація «Розвиток Громади» проводить в рамках проекту «Рекреаційні ігри» з метою організації дозвілля для маломобільних людей. Бочче – лише перший етап. Далі  для учасників проведуть турнір зі стрільби з лука, спортивну риболовлю та слалом на візках.

На місці проведення турніру стояла скринька для збору коштів. Кожна зібрана гривня піде на облаштування доступності Львова для маломобільних людей.

Бочче — особливий вид спорту, який входить в програму Параолімпійських ігор. Унікальність цієї гри у тому, що в неї можуть грати люди з серйозними порушеннями опорно-рухового апарату, прикуті до інвалідного крісла.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm