У Львові відбудеться фестиваль на честь генерала УПА Романа Шухевича

У Львові відбудеться фестиваль на честь генерала УПА Романа Шухевича

Упродовж 30 червня - 2 липня у Львові, на Білогорщі, відбудеться перший #ШухевичФест. Його організовують з нагоди 110-ї річниці від дня народження видатного генерала УПА Романа Шухевича.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

У межах фестивалю відбудеться відкриття виставки, присвяченої родині Шухевичів, «Незламна сила духу» від музею генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича, спортивні активності від Народного дому «Білогорща», кінопокази, дискусії, лекції від Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору», презентація стадіону Білогорщі, відновленого в рамках проекту «Громади в дії», музична програма та майстер-класи для дорослих і дітей від Львівської станиці Пласт, Культурно-мистецького центру «Супутник» та Народного дому Левандівки та інших організацій.

Розпочнеться фестиваль справжньою повстанською ватрою, а завершиться реальним рок-н-ролом від таких знаних львівських гуртів «Parabellum» «Джалапіта», «Torban», «Lemko bluegrass band», «Шосте чуття» та ін.

До слова, місце проведення обрали невипадково: саме у Білогорщі діяв та загинув головнокомандувач Української повстанської армії генерал Чупринка — Роман Шухевич.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram