У Львові відбулася Спеціальна Оссолінська зустріч з нагоди Ювілею 200-річчя Оссолінеуму

У Львові відбулася Спеціальна Оссолінська зустріч з нагоди Ювілею 200-річчя Оссолінеуму

Сьогодні, 3 липня, у стінах Львівської національної наукової бібліотеки України імені Василя Стефаника, пройшла зустріч на тему відносин між Вроцлавом і Львовом «Польща – Україна: вчора, сьогодні, завтра», за участі міського голови Львова Андрія Садового, Президента міста Вроцлав Рафала Дудкевича, директора Національного закладу ім. Оссолінських Адольфа Юзвенко та Генерального Консула Республіки Польща у Львові Рафала Вольського.

Про це інформує кореспондент Вголосу.

На зустрічі згадувалися спільні досягнення завдяки співпраці: відбудова Львівського палацу мистецтв, отримання приміщення кінотеатру ім. Миколайчука для збереження фондів. Також обговорювалися майбутні проекти: будування нової музичної школи на вул. Личаківській, щоб туди перенести музичну школу, яка розташована у приміщенні церкви св. Антонія.  

Нагадаємо, що Оссолінські зустрічі проходять під патронатом Генерального Консульства РП у Львові.  Попередня зустріч відбулася теж у Львові. Дійства спонсорують Національна бібліотека ім. Оссолінських у Вроцлаві та Львівська національна наукова бібліотека України ім. В.Стефаника у Львові.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram