У Львові відкрився українсько-польський економічний форум

Сьогодні у Львові розпочав роботу II Українсько-польський економічний форум «Самоврядування. Економіка. Приязний кордон».

Як повідомив кореспондент Вголосу із конференц-зали Форуму, тематика Форуму зосереджена на проблемах реалізації спільних дій польськими та українськими органами самоврядування та бізнес-організаціями, передачі успішної практики у цих галузях та обговорення існуючих дій, які проводяться на польсько-українському  кордоні, а також запланованих у рамках підготовки до «Євро-2012».

Форум проводиться в рамках проекту «Центр Польсько-Української співпраці» завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму.

Робота Форуму побудована з наступних тематичних блоків: самоврядування, економічні блоки, приязний кордон, консорціуми, видавництва. Також відбудуться дві тематичні дискусії «Передовий досвід співробітництва органів самоврядування в транскордонному просторі» та «Передовий досвід польсько-української співпраці».

Наразі учасники Форуму завершили блок «Самоврядування» і перейшли до економічних питань.

До речі, ІІ Українсько-польський економічний форум спочатку планували провести у польському місті Краснік, але з ініціативи польської сторони форум уже вдруге проводиться у Львові.

II Українсько-польського економічного форуму проходитиме у Львові два дні: 3-4 березня.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram