У Львові відзначили 76-у річницю проголошення Акту відновлення Української Державності

У центрі Львова, на площі Ринок, 30 червня відбулись урочистості з нагоди відзначення 76-ої річниці проголошення Акту відновлення Української Держави та 110-ї річниці з дня народження Романа Шухевича.

«Попри будь-які режими – українці завжди прагнули до розбудови своєї держави. Саме завдяки чину українських націоналістів ми сьогодні маємо змогу це робити. Наше завдання – наповнити українську державу українською суттю!», - прокоментував керівник Львівської міської організації ВО «Свобода» Любомир Мельничук.

Проголошення відновлення української державності Актом 30 червня 1941 р. мало величезне історичне значення: це змусило нацистів ще на початку окупації частково виявити свої справжні колонізаційні плани щодо окупованих земель на Сході і проголошення, а потім відважне відстоювання незалежницької декларації дало ОУН(Б) морально-політичну перевагу для того, аби очолити національний рух опору.

Актом 30 червня ще на початку війни було задекларовано бажання активної частини українського народу перетворити свою Батьківщину на суб’єкт міжнародної політики, а не лише на «мовчазне» поле бою чужих армій.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • сensor 2 липня 2017 12:10 Відповісти IP:  194.44.30.--- Фактом на сьогоднішній день є здійснена мрія українців – ВЛАСНА ДЕРЖАВА.
    Те, що вони в ній до цих пір не можуть навести ладу - це "п’ята колона", і "добрі сусіди".
    Дасть Бог, все буде подолано. Немає на світі держав, котрі би встановились безпроблемно.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm