У Львові водій брутально вигнав з маршрутки дитину

У Львові водій брутально вигнав з маршрутки дитину

Учора, 24 квітня, водій маршрутки №5-А вигнав 6-класника із транспортного засобу, бо той не мав грошей, щоб оплатити проїзд. При цьому дитина показувала водієві учнівське посвідчення і нагадувала, що під час навчального процесу школярам у Львові дозволено користуватись громадським транспортом безкоштовно.

Проте, водієві виявилося байдуже, тому він брутально вигнав учня 6-«А» класу СЗШ №47 із маршрутки.

«Винниківський вісник» пише, що на автобусній зупинці біля ресторану «Гетьман» у Винниках дитина зайшла в салон маршрутки №5-А. Водій одразу ж почав вимагати в дитини плату за проїзд. Хлопчак, показавши учнівське посвідчення, нагадав водієві про те, що під час навчального року школярі користуються правом безоплатного проїзду в громадському транспорті.

Тоді водій почав вимагати оплати половини вартості квитка. Дитина, яка постійно їздить безкоштовно на навчання у Винники, грошей не мала. І тоді водій брутально вигнав школяра з автобуса. В цей час у салоні більшість пасажирів байдуже спостерігала за знущанням водія над дитиною.

Мама школяра – пані Оксана розповіла журналістам, що має записаний номер цієї маршрутки.

Жінка також повідомила, що хамська поведінка водія спричинила в дитини стан шоку. І сьогодні, 25 квітня, дитина просто відмовилася їхати до школи у Винники, бо боялася знову зустрітися з брутальним і безсовісним водієм.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram