У Львові вирішили фінансово простимулювати найкращого дитячого тренера

Депутати Львівської міської ради сьогодні на сесії затвердили програму «Дитячий тренер» на 2015 рік, якою передбачено надання премій.

Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Метою програми «Дитячий тренер» є розвиток та популяризація фізичної культури та спорту у Львові, збільшення кількості секцій з різних видів спорту та залучення молодих тренерів до роботи з дітьми та молоддю. Завдання програми – підтримка талановитих спортивних тренерів, які працюють з дітьми та молоддю, через надання їм разових грошових винагород.

На здобуття одноразових грошових винагород можуть бути висунуті кандидатури тренерів зі спортивних федерацій, клубів, організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, педагогів-організаторів установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні.

Кожен тренер та педагог-організатор, який стає переможцем цієї програми, отримує одноразову грошову винагороду розміром 25 000 грн.

Управління молоді, сім’ї та спорту до 1 липня 2015 року має оголосити конкурс на участь у програмі, прийом документів проводять до 15 вересня 2015 року, а конкурсний відбір серед кандидатів на отримання стипендій здійснює комісія до 15 жовтня 2015 року, яку створює директор департаменту гуманітарної політики.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram