У Львові з міського бюджету фінансуватимуть приватні школи та дитсадки

У Львові з міського бюджету фінансуватимуть приватні школи та дитсадки

Депутати Львівської міської ради проголосували за програму підтримки закладів середньої та дошкільної освіти приватної форми власності.

За відповідне рішення проголосувало 43 депутатів Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Як йдеться у додатку до програми, фінансову підтримку надаватимуть навчальним закладам на такі потреби: забезпечення виконання вимог базового компонента освіти; забезпечення підручниками і посібниками учнів та вихованців приватних навчальних закладів; виготовлення документів про освіту; забезпечення безкоштовного харчування дітей, які належать до пільгових категорій, а також дітей учасників АТО; придбання сучасного обладнання для забезпечення навчально-виховного процесу; придбання спеціального обладнання для дітей з особливими потребами.

«Перелік навчальних закладів та обсяги фінансової підтримки затверджується рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради за поданням комісії. Кошти, надані у вигляді фінансової підтримки, перераховуються управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради пропорційно щомісячно у встановленому порядку на рахунки, відкриті отримувачами бюджетних коштів у територіальних органах Державної казначейської служби України. Відповідальність за цільове використання коштів покладається на керівників навчальних закладів, яким надається фінансова підтримка», – йдеться у додатку до рішення сесії.

Депутати Львівської міської ради від ВО «Свобода» та УКРОПу виступили проти такого фінансування, оскільки міські кошти неможливо проконтролювати, приватні школи часто зареєстровані, як благодійні організації, а у Львові, до того ж, достатньо непрофінансована освіта у комунальних навчальних закладах.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram