У Львові задля міжнародної співпраці змінили назву школи

Львівську середню загальноосвітню школу східних мов I-III ступенів перейменували на Львівську середню загальноосвітню школу східних мов та східних бойових мистецтв «Будокан» з поглибленим вивченням іноземних мов.

Відповідне рішення прийняли під час сесії Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Ухвалу прийняли задля налагодження міжнародної співпраці із країнами Східної Азії, залучення майстрів східних єдиноборств світового класу до співпраці із метою популяризації здорового способу життя та підтримки міжнародних зв’язків, забезпечення спеціалізованої фахової підготовки випускників до вступу на факультети східнознавства та міжнародних відносин ЛНУ ім. Ів. Франка, встановлення прямих контактів із посольством Японії в Україні.

Також навчальний заклад бере участь у всеукраїнському експерименті на тему «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл» (наказ Міністерства освіти і науки України від 19.01.2017 №79).

Після завершення процедури зміни назви навчальний заклад планує реалізувати наступні ключові завдання:

1. Трансформувати навчальний заклад в організовану за кращими європейськими зразками загальноосвітню школу повного дня з українською мовою навчання та поглибленим вивченням мов і культур Сходу - японської та китайської;

2. Наростити кадровий потенціал школи, стимулюючи професійне зростання педагогічних працівників та впровадження корисних для учнів освітніх інновацій (проекти «Інтелект України», «Медіаосвіта», «Громадська школа лідерства», « Школа змін», «Школа свідомого батьківства» та ін.).

3. З метою розвитку в учнів уміння стратегічно мислити, обирати тактичні дії та приймати швидкі самостійні рішення, розробити та впровадити в школі експериментальну програму фізичної культури з використанням систем фізичного та духовного гарту Сходу (айкідо, ушу, карате, джиу-джитсу та ін.).

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram