У Литві «диверсантам» вдалося створити «народну республіку» (ФОТО, ВІДЕО)

20.04.2017 15:37
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
Силові структури Литви не змогли протистояти оголошенню на території країни «народної республіки» диверсантами з-за кордону. Про це свідчать результати навчань, проведених владою Литви.  Повідомляє сurrenttime.tv.

Раптові навчання в прикордонному районі Литви мали продемонструвати, що країна готова відбити атаку «зелених чоловічків» за кримським сценарієм, за яким навесні 2014 року Росія анексувала Крим.

Про майбутню «диверсію» знали тільки вищі посадові особи, рядових поліцейських і прикордонників попередили лише після того, як «диверсанти» вже проникли на територію Литви.

Одна з груп «диверсантів» майже без перешкод збоку правоохоронних органів зайняла поліцейську дільницю в Шальчининкаї. Десятьох поліцейських було «вбито», ще стільки ж - взято в «полон». Не минуло й доби, як диверсанти змогли привселюдно оголосити про створення незалежної від Литви «Шальчининської народної республіки».

Належним чином не спрацювали не тільки силові структури, але навіть цивільний центр єдиної допомоги «112», оператори якого, приймаючи дзвінки людей, які цікавилися появою на вулицях озброєних людей без розпізнавальних знаків, не вважали за потрібне передавати інформацію далі.

За результатами невдалих навчань усі керівники оперативних служб були викликані на килим міністра внутрішніх справ.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram