У Литві з'явився робот, який рятуватиме людей на пляжі

На литовських пляжах може з’явитися робот-рятувальник. Литовські рятувальні служби повідомили, що весною наступного року планується привезти у Литву і випробувати таке обладнання.

Про це повідомляє Польське радіо

З Вільнюса повідомляє Каміль Залевський:

«Керівник рятувальників на Куршській косі у Нярінзі Ґінтарас Куприс каже, що робота-рятувальника хотів би випробувати наступного сезону. Сьогодні такого типу різноманітних приладів, що рятують людське життя, є кілька, а ціни вагаються від 8 до 10 тисяч доларів. Вони здебільшого мають силовий привід, подібний до водних скутерів, але без лопаток, які можуть виявитися небезпечними. Роботи можуть плавати зі швидкістю 35 кілометрів на годину, а складні погодні умови не є для них перешкодою, завдяки чому вони можуть прибути до потопаючого швидше, ніж звичайний рятувальник. Якщо робот виправдає надії, то не виключено, що його куплять».

Газета «Lietuvos żinios» повідомила, що представники, які опікуються пляжами у Клайпеді, міркують також над тим, аби розмістити біля моря лавки, які гратимуть класичну музику. Серед новинок будуть також спеціальні буї, на яких розміщуватимуться електронні таблиці з позначенням температури води і повітря та швидкості вітру.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram