У мережі затролили автохама який ображав патрульного у Львові відео

У мережі затролили «автохама», який ображав патрульного у Львові (відео)

Користувачів інтернету обурив нахабний водій, який нахамив співробітнику львівської патрульної поліції під час виконання ним службових обов'язків.

Сам же водій відзняв свою неадекватну поведінку на відео та виклав її в інтернеті. При цьому, він стверджував, що патрульний діяв неправильно та порушував закон. Однак у підсумку, не усі підтримали автора відео, а навпаки – обурились його поведінкою.

Зокрема, мешканець Львова Володимир Киданецький порушив правила дорожнього руху – і його зупинив поліцейський. Він вказав водієві на порушення ПДР, але водій почав агресивно доводити свою правоту – він зірвався на крик і почав звинувачувати поліцейського в тому, що він «бандит» і порушує закон.

Також водій вживав нецензурну лексику, незважаючи на те, що в авто перебувала дитина. Сам поліцейський вів себе дуже стримано і професійно, не реагуючи на провокації порушника.

Після цього водій не заспокоївся і написав, що «працівники поліції дозволяють собі повністю нехтувати Конституцією і нехтують людьми».

Натомість користувачі соцмережі обурилися такими діями «автохама», а також звернули увагу на його неграмотність.

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram