У мережі з’явився портрет дочки героя АТО, яка хотіла «дістати тата з неба» (ФОТО)

18.11.2016 13:30
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Активісти виклали в мережу портрет блакитноокої дівчинки, доньки загиблого героя на Донбасі Андрія Матвієнка. Портрет, зокрема, викладено  в мережі Twitter.

 Блакитноока дівчинка стала доволі впізнаваною в соціальних мережах, ще минулого року, коли отримувала  медаль «За мужність і відвагу»  замість свого загиблого батька, який ціною життя врятував 30 воїнів.

Як розповідала мати і вдова героя, дівчинка мріяла «дістати тата з неба».  «Вона дивиться в небо і зве тата. Каже: Я не хочу тата-героя, я хочу тата з собою. Дай мені стілець, я його з неба дістану», - розповідала мама дівчинки Ірина Матвієнко.

 Як писав «Вголос»  До Дня Гідності і Свободи діти, батьки яких несуть службу в зоні АТО, а також батьки яких загинули під час Революції гідності, відвідали спортивну базу військових – СКА Львів.

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • марія18 листопада 2016 14:22 Відповісти IP:  37.55.63.--- Бідні діти! Адже в цей час нахаби при владі гр[***]ь, що аж заслинились і ось саме більше через це зростає невдоволення народу. Це саме більше болить, адже в цей час ці герої захищають нас, але виходить, що вони захищають ще отих безсовісних брехунів і злодіїв. Це думка моя і за це переживає багато простих українців.

Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram