У межах Форуму видавців обговорять проблеми військової історії та українсько-польських відносин

Цьогоріч під час Форуму видавців у межах окремого історичного кластера відбудеться близько 40 заходів. Це і презентації книг і дискусійні майданчики та круглі столи. Головна локація - Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка.

Про це під час прес-конференції з нагоди 24 Форуму видавців у вівторок, 12 вересня, розповів директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Кметь, передає кореспондент «Вголосу».

«Ідея створення окремого історичного кластера у межах Форуму полягала у сформуванні дискусійного майданчика для читачів і авторів. Цьогоріч ми сфокусуємося на порівнянні академічної та альтернативної історії, проблемах військової історії, популяризації історії, жінки і війни, міжнаціональних стосунків зокрема українсько-польських, тощо», - зазначив він.

Серед основних подій кластеру – 14 вересня, 18:00 год – презентація книги «Війна двох правд: полки та українці у кривавому ХХ столітті»; 15 вересня, 12:00 год – презентація спогадів Гетьмана Скоропадського; 19:00 год – презентація книги В. В’ятровича «(Не)історичні миті»; 17 вересня, 13:00 год – круглий стіл на тему українсько-польської історії. Детальна програма тут.

Загалом у межах Форуму  видавців діятиме 14 тематичних кластерів із окремим куратором. Це, зокрема такі як: Освіта, Історія, Наука і технології, Стиль життя, Бізнес, Права людини, Філософія тощо.

Нагадаємо, упродовж 13-17 вересня у Львові відбудеться на найбільша книжкова і літературна подія Центрально-Східної Європи – 24 Форум видавців.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm