У Мінфіні пояснили, чому питання траншу Україні зникло з порядку денного засідання МВФ

Рада директорів МВФ перенесла на короткий термін запланований на понеділок, 20 березня, розгляд питання про завершення третього перегляду Програми розширеного фінансування для України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

«Перенесення термінів проведення засідання викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду, та захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв’язку з визнанням російською стороною документів, виданих на цих територіях», – йдеться у повідомленні.

За словами міністра фінансів України Олександра Данилюка, уточнення цих розрахунків важливе для обох сторін для максимальної ефективності програми. «Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо їх завершити у найкоротші терміни», – зазначив він.

Як писав «Вголос», питання про виділення Україні траншу за програмою розширеного фінансування (EFF) на 1 млрд дол. зникло з порядку денного засідання ради директорів МВФ, яке має відбутись 20 березня.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Не зрадь Блокаду19 березня 2017 19:37 Відповісти IP:  192.42.116.--- Не даймо себе надурити з фейковою блокадою від Порошенка. Він тягне час і заспокоює градус для ще одного силового нападу на справжніх блокуючих і відновлення торгівлі з Захарченком згідно переліку "гуманітарних товарів": все для вугільної промисловості. Саме вугілля на зустріч "гуманітарному конвою" Путіна - їде в Росію і потім в Україну заробляти на українцях по 1000-2000 за євроціну на дешевому вугіллі рабів-донбасян. НКРЄ уже підняло ціну і відмовилось від зниження ціни на електроенергію по жидівські намагаючись вбити клин між блокувальниками і споживачами. Будемо менше споживати і фіг їм. Хлопці в підвалах сидять закривавлені, а поверхом вище влада України з Захарченком руки потискає на знак угоди про прибуток на вугіллі.
  • Твари19 березня 2017 14:54 Відповісти IP:  37.55.213.--- Нам это и на х... не надо за вас платить,пусть поляки быдло кормят
  • Контроль19 березня 2017 15:56 Відповісти IP:  109.163.234.--- бежанєц-кормілєц?
  • Галичанин.19 березня 2017 14:10 Відповісти IP:  89.105.247.--- Це вже не цікаво зовсім, ні до включення в парядок денний, ні "зникнення" з нього, суцільне баламутство.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm