У Мінфіні пояснили, чому питання траншу Україні зникло з порядку денного засідання МВФ

Рада директорів МВФ перенесла на короткий термін запланований на понеділок, 20 березня, розгляд питання про завершення третього перегляду Програми розширеного фінансування для України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

«Перенесення термінів проведення засідання викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду, та захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв’язку з визнанням російською стороною документів, виданих на цих територіях», – йдеться у повідомленні.

За словами міністра фінансів України Олександра Данилюка, уточнення цих розрахунків важливе для обох сторін для максимальної ефективності програми. «Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо їх завершити у найкоротші терміни», – зазначив він.

Як писав «Вголос», питання про виділення Україні траншу за програмою розширеного фінансування (EFF) на 1 млрд дол. зникло з порядку денного засідання ради директорів МВФ, яке має відбутись 20 березня.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram