У Міністерстві освіти зізналися, що взяли курс на двомовну освіту

У Міністерстві освіти і науки України зізналися, що взяли курс на двомовну, білінгвальну освіту.

Про це на своїй сторінці пише письменниця Лариса Ніцой. 

Громадська діячка та письменниця розповіла, про що більше 3-х годин розмовляли на нараді у Міністерстві. В основному розмова точилася довкола двох питань: вчителі-сепаратисти і мова освіти.

В ході розмови, Юрій Кононенко - директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, зізнався, що у Міністерстві взяли курс на двомовну, білінгвальну освіту.

«Так от що відбувається! От для чого в законі про освіту, в цілому непоганому законі з новаторськими підходами, дорослою та інклюзивною освітою, ганебна сьома стаття про мову. Це підготовочка до двомовної освіти! Спочатку в окремих регіонах, а тоді щоб розповзлося по всій Україні?!», - коментує ситуацію Лариса Ніцой.

Нагадаємо, що законопроект про освіту пройшов 1-ше читання у сесійній залі Верховної Ради.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ЛЕВ12 жовтня 2016 16:53 Відповісти IP:  46.133.90.--- Штучне нав'язування українцям чужої кацапської мови-язика закінчиться тільки одним - викиданням зі своєї хати носіїв цього "язика"..
  • НЕО12 жовтня 2016 13:33 Відповісти IP:  194.44.247.--- Заїжджі бариги у теперішній владі нічим не відрізняються від "Папєрєдніків" все роблять для знищення українського етносу як такого.А всі ці процеси відбуваються через людей котрі говорять "да какая разніца"чи "яка різниця".Українці повинні відстоювати своє право на український простір.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram