У Міноборони прокоментували звинувачення у причетності України до вибухів у Сирії

У Міністерстві оборони України спростували інформацію російських військових про причетність України до виготовлення вибухівки, якою атакували бази РФ в Сирії.

Про це повідомляє НВ

«Це чергова інформаційна атака. Ми відкидаємо ці звинувачення і, звичайно, ця інформаційна атака робиться перш за все, щоб прикрити дії РФ зараз у Криму та в Донецьку і Луганську, куди поставляють озброєння з РФ», - заявила прес-секретар міністра оборони України Вікторія Кушнір.

Напередодні представник Генерального штабу РФ Олександр Новіков заявив про українське походження вибухівки в бомбах дронів, які атакували російські бази в Сирії - Хмеймім і Тартус.

За його словами,  за основу вибухової речовини в боєприпасах використовувався пентрит, який потужніший за гексоген. «Зазначена вибухова речовина виробляється низкою країн, в тому числі в Україні на Шосткинському заводі хімічних реактивів», - заявив Новіков.

Раніше ЗМІ повідомили, що 31 грудня авіабазу Хмеймім, яка використовується російською армією, обстріляли з мінометів, внаслідок чого було знищено сім літаків.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm