У Міноборони Росії серйозна істерика через закон про реінтеграцію Донбасу

У РФ вважають, що Україна взяла курс на побудову «агресивної держави, яка готується до бойових дій із Росією».

Таку заяву зробив член Громадської ради при Міноборони РФ, російський пропагандист Ігор Коротченко, коментуючи заяву начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка про зміну формату АТО на Донбасі в операцію Об'єднаних сил у зв'язку з набуттям чинності закону про реінтеграцію, пише «Комсомольска правда».

«У нас під боком знаходиться тоталітарна держава з 40-ма мільйонами населення, чию армію вже кілька років готують до війни з Росією інструктори НАТО», – заявив Коротченко.

Він переконаний, що така війна вигідна Пентагону.

«Така війна вигідна Пентагону, який починає постачати Україні сучасне озброєння. Він хоч і не дозволяє їй досягти якихось істотних перемог на Донбасі, але її військовослужбовці отримують досвід поводження з ним», – зазначив російський пропагандист.

«Це необхідно враховувати в підготовці військ Південного військового округу та Чорноморського флоту Росії, а всі випади з боку ймовірного супротивника відбивати удар у корені», – додав Коротченко.

Як писав «Вголос», Закон «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях» 23 лютого було опубліковано у парламентському виданні «Голос України». На наступний день він набув чинності.

Своє обурення законом про реінтеграцію Донбасу раніше вже висловило МЗС Росії.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram